Մեր թիմը

Հայկ Բոյաջյան

ՔՈԱՖ-ի խորհրդական

Աննա Հակոբյան

Գործարար զարգացման տնօրեն

Էլեոնոր Ռոբ

Գործառնությունների և զարգացման ղեկավար

Ջեսսի Ջիամարինո

Ֆինանսների համակարգող

Գարօ Հ Ժիրայրի Արմեն

Գործադիր տնօրեն

Իննեսա Գրիգորյան

Փոխտնօրեն, Վարչական հարցերով ղեկավար

Իրինա Իգիթխանյան

Գործընկերությունների և միջոցառումների համակարգման տնօրեն

Վիգեն Շիրվանյան

Ավագ խորհրդատու

Էրիկ Գյուլազյան

Հիմնադիրի ներկայացուցիչ, Ավագ խորհրդական

Աշոտ Մարգարյան

Տնտեսական զարգացման և արտաքին կապերի տնօրեն

Հասմիկ Սարգսյան

Մարքեթինգի գծով համակարգող

Անահիտ Էվոյան

Մեդիա հարաբերությունների համակարգող

Տաթևիկ Հովհաննիսյան

Փաստագիր

Ծովակ Սողմոնյան

Սոցիալական մեդիայի համակարգող

Անահիտ Հակոբյան

Ծրագրերի համակարգման ղեկավար

Լիլիթ Հակոբյան

Կրթական ենթածրագրի համակարգող

Մելինե Գրիգորյան

Կրթական ենթածրագրի համակարգող

Սյուզաննա Խաչատրյան

Անգլերենի ծրագրերի համակարգող

Գոհար Աքելյան

Անգլերենի ծրագրերի օգնական

Ներսես Խաչատրյան

Անգլերենի ծրագրերի օգնական

Անահիտ Վարդանյան

Անգլերենի ծրագրերի օգնական

Լուսինե Անտոնյան

Առողջապահական ենթածրագրի ղեկավար

Լուսինե Սահակյան

Առողջապահական ենթածրագրի ղեկավար

Ժենյա Զոհրաբյան

Արմավիրի մարզում հիմնադրամի ներկայացուցիչ, Արմավիրի և Արագածոտնի մարզերում ծրագրերի մոնիթոր

Լուսինե Սաղումյան

Երեխայի և ընտանիքի աջակցության ծրագրի ղեկավար

Թամարա Հարությունյան

Հոգեբանական աջակցության ենթածրագրի ղեկավար

Մարուսյա Բազինյան

Խոսքի դժվարություններ ունեցող երեխաների աջակցության ենթածրագրի համակարգող

Նախշուն Աֆանեսյան

«Սոցիալական աշխատանք» ենթածրագրի համակարգող

Սուսաննա Դավթյան

Հատուկ մանկավարժության մասնագետ

Շահանե Հալաջյան

ՍՄԱՐԹ նախաձեռնության տնօրեն

Քրիստ Մարուքյան

Գործառնությունների տնօրեն, ՍՄԱՐԹ և Լոռու մարզ

Սեդա Մխիթարյան

Գործառնությունների համակարգող, ՍՄԱՐԹ և Լոռու մարզ

Տիգրան Գրիգորյան

Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների մասնագետ, ՍՄԱՐԹ և Լոռու մարզ

Էդգար Սարգսյան

ՍՄԱՐԹ սենյակների համակարգող

Կարեն Բալյան

Վարորդ, ՍՄԱՐԹ և Լոռու մարզ

Արսեն Հակոբյան

Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների համակարգող

Արթուր Տեր-Սիմոնյան

Խորհրդատու

Մոնիկա Փիրինյան

Իրավախորհրդատու

Անժելիկա Նազարեթյան

Իրավական և վարչական հարցերով համակարգող

Մարիամ Լաճիկյան

Գրասենյակի կառավարիչ

Լիաննա Ասոյան

Գրասենյակի համակարգող

Մարինե Հակոբյան

Մաքրության պատասխանատու

Հայկ Սարգսյան

Գնումների և կազմակերպչական հարցերի պատասխանատու

Մանվել Մակիչյան

Վարորդ

Ռազմիկ Վարդանյան

Վարորդ, տնտեսվար

Աղասի Բաբայան

Վարորդ, գնումների հարցերով օգնական

Նարինե Թադևոսյան

Ֆինանսական տնօրեն

Հերմինե Թովմասյան

Գլխավոր հաշվապահ

Անահիտ Խուրշուդյան

Ֆինանսների և վարչարարության մասնագետ, գանձապահ

Ֆրունզ Ասոյան

Հաշվապահ